Doprovodný program

Doprovodný program 2017-06-23T11:39:45+00:00

Pondělí 23. 10. 2017

V rámci doprovodného programu si účastníci konference mohou na pondělí zvolit jednu ze tří variant.

A) Prohlídky Brna s průvodcem
  • začátek v 17:00, sraz na Moravském náměstí u sochy markraběte Jošta,
  • délka trvání 1,5 – 2 hodiny,
  • dle dohody možnost zakončení v některé z brněnských restaurací,
  • 1 skupina max. 20 osob (nutná je registrace – viz níže),
  • hradí AKVŠ ČR.

Téma:

1. Historické Brno

2. Moderní Brno

 

B) Návštěva Zahradnické fakulty v Lednici
  • odjezd ve 14:00 od hotelu Avanti,
  • pro max. 80 osob (nutná je registrace – viz níže),
  • cena 300 Kč/osoba (hradí si účastník).

Program:

 1. Komentovaná prohlídka Akademické zahrady a tematických  zahrad

2. Návštěva knihovny Zahradnické fakulty

3. Nakouknutí do výukového sklepa

4. Ochutnávka vína v učebně s malým občerstvením

5. Možnost nákupu vín z produkce MENDELU

 

Úterý 24. 10. 2017

Návštěva knihovny MENDELU
  • v době mezi skončením odpoledního programu a zahájením večerního rautu možnost exkurze do knihovny a studijních prostor Mendelovy univerzity v Brně,
  • není nutné se registrovat,
  • odchod v 17:30 od hotelu AVANTI,
  • začátek exkurze v 18:00.

 


Registrační formuláře a seznamy účastníků doprovodného programu
Registrační formulář na prohlídku historického Brna
Seznam účastníků prohlídky historického Brna
 Jméno Příjmení
ZuzanaFormanová
ZdenkaKupfová
JarmilaPirnerová
OlgaPitašová
SoňaVavřincová
 Jméno Příjmení

Aktuálně je přihlášeno 5 účastníků.

Registrační formulář na prohlídku moderního Brna
Seznam účastníků prohlídky moderního Brna
 Jméno Příjmení
KateřinaDaňková
MarcelaHladíková
HelenaKováříková
MichaaelaMorysková
MartinPečiva
PavlaRygelová
TerezaŠorejsová
 Jméno Příjmení

Aktuálně je přihlášeno 7 účastníků.

Registrační formulář pro návštěvu ZF v Lednici
Seznam účastníků návštěvy ZF v Lednici
 Jméno Příjmení
LenkaBělohoubková
DominikBláha
MarieChladilová
MarieDavidová
MartinaDrabantová
LucieJanoušková
VladimírKaren
RomanaKasperkevičová
MarieKonečná
SilvieKořínková Presová
HanaLandová
HelenaLandová
JanMach
AlenaMatuszková
BarboraMolíková
LenkaNěmečková
GabrielaNovotná
DarinaNovotná
JakubPetřík
JanaŘímanová
PetraSekalová
TaťánaŠkarková
AlexandraŠkyříková
JanaSlámová
IrenaŠléglová
StanislavaSodkova
VáclavŠubrta
EvaTesaříková Březinová
AntonínVaishar
AlexandraVančurová
MartinaVichová
FilipVojtášek
JanaVrbová
JitkaZiková
 Jméno Příjmení

Aktuálně je přihlášeno 34 účastníků.